Áčko prohrálo ve Žďáru

V sobotu odcestovalo Pacovské áčko k mistrovskému utkání do Žďáru nad Sázavou, kde vyzvalo místní rezervu. Původně jsme očekávali, že se bude hrát na umělé trávě, ale utkání jsme odehráli na podmáčeném hlavním hřišti, což úrovni fotbalu moc nepomohlo.

V 5. minutě měl Žďár výhodu volného přímého kopu kousek za naším pokutovým územím a domácí Jiroušek prostřelil našeho brankáře 1:0.

Ve 22. minutě se dobře uvolnil Tomáš Faltýnek a střelou na přední tyč srovnal na 1:1.

Jen o 4 minuty později se domácí Jiroušek dostal ke střele za vápnem a opět poslal domácí do vedení 2:1.

Žďár měl v závěru prvního poločasu několik velkých brankových příležitostí, které nevyužil, a tak by se dalo říct, že jsme v poločase prohrávali pouze 2:1.

V druhém poločase bylo k vidění mnoho soubojů, nepřesností, což ještě podpořil déšť. Šancí v druhé půli bylo pomálu a gól jsme už neviděli.

Pacov tak podruhé v řadě prohrál. Příští týden v neděli od 15:00 přivítáme na domácím hřišti béčko Nového Města na Moravě (Vrchovina).