DOROST

Dorostenecké Áčko v neděli přivítalo na domácí půdě tým Tis/Habry. Ti ještě v sezóně neobdrželi ani jeden bod. Pacov věděl, že to bude jeden z lehčích zápasů, ale nechtěl nic za žádnou cenu podcenit.
Pacov se dostal do vedení hned v první minutě, kdy z prvního rohu se prosadil kopající Martin Holejšovský. Ten pak také zvýšil skóre na 2:0 a to v 18. minutě. Svůj první gól v sezóně si také připsal Petr Plášil, kdy razantní střelou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci.
Prosadil se i Michal Hrdlička v 25. a v 35. Jiří Kuča. Míč mezi tyče poslal i Vojtěch Pekař v 57. minutě. 6:0
Jirkovi Kučovi jeden gól asi nestačil, a proto si připsal další tři a odešel ze zápasu tedy se čtyřmi góly na kontě. 9:0
Nakonec naše skóre zaokrouhlil Oliver Arapovič a to v 87. minutě zápasu.
Pacov – Tis/Habry 10:0
V neděli mladší dorost hostil Košetice. Po zaváhání Počátek si Pacov mohl utvrdit první místo, takže měl velkou motivaci zvítězit. Napomohla tomu proměněná penalta Kuči. Do poločasu gól už nepadl. Do druhého poločasu Pacov zabral a zvýšil na 2:0. Konec zápasu byl vyrovnaný a Pocovu se podařilo zvítězit bez obdrženého gólů
Pacov – Košetice 2:0
Oba dorosty zatím drží první místo tabulky.