A-tým nestačil na Kamenici nad Lipou

Od nové sezony povede náš první tým trenér Marek Císař, který naposled působil v Novém Rychnově. S týmem se prozatím seznamuje a proto mu v tomto utkání ještě pomáhal skládat sestavu Luděk Šlechta.

Od úvodu utkání byla patrná převaha hostů, kteří byli pohyblivější a přesnější. Dva góly 1. poločasu však vstřelili po našich ztrátách a rychlém protiútoku, na který jsme nezvládli včas reagovat. Náš tým si žádnou větší šanci nedokázal vytvořit. Centrované míče v klidu posbíral brankář hostí a střelecké pokusy zablokovala obrana.

Do druhého poločasu nastoupili všichni hráči z lavičky a soupeř postupně také prostřídal. I nadále pokračovala převaha týmu hostí, který po našich dvou chybách navýšil skóre na 0:4. Naší největší šanci měl Štefl, když obral obránce soupeře o míč, do odkryté branky však nedokázal zakončit.

Sestava: Nowák; Mauer, Poul, Bezemek, Pražák; Říha, Vítámvás, Šauer, Šafařík; Kostroun; Štefl

Střídali: Kos, Dvořák, Plášil, Poduška, Šlechta L. ml.

Další přípravné utkání absolvujeme v sobotu 29.7. od 17:00 v Sezimově ústí prosti místnímu Sokolu.