Třebíč byla lepší

V neděli 12. 5. vyrazilo ÁČKO do Třebíče, kde se utkalo s místní fotbalovou školou.

Domácí byli od začátku aktivnější a potvrzovali roli favorita. V 15. minutě se po dlouhém odkopu dostal k balónu domácí Hobza a krásným obloučkem přes našeho brankáře ukázal, proč vede tabulku střelců právě on 1:0. Pacov se i přes obdržený gól držel v obranném bloku a snažil se hrozit z rychlých protiútoků. Další gól už v prvním poločase k vidění nebyl a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako ten první. V 55. minutě se k balónu v levé části našeho pokutového území dostal třebíčský Dlouhý a obstřelem na zadní tyč překonal Nowáka 2:0. V 77. minutě si rozhodčí nevšiml, že si Dlouhý zpracoval balón rukou, čehož domácí forvard využil a obloučkem zvýšil na konečných 3:0.

Třebíč tak zaslouženě vyhrála a pacovské trápení na venkovních trávnících pokračuje.

Příští týden v neděli od 15:00 hostí ÁČKO rezervu Žďáru nad Sázavou.