Venku se Áčku nedaří

V neděli 5. odjelo áčko na soutěžní utkání do Žirovnice. S týmech z různých důvodů neodjeli: Heřman, Michálek a Jeřábek.

Jako první udeřili domácí. Ve 12. minutě ani jeden z našich stoperů nezachytil dlouhý balón za obranu a domácí útočník poslal balón do naší sítě 1:0. Jiný gól už do poločasové přestávky nepadl a do kabin se tak odcházelo za těsného vedení domácího týmu.

Do druhé půle vstoupili lépe Pacovští a vytvářeli si šance. V 59. minutě byl před pokutovým územím poslán k zemi Vítámvás a rozhodčímu nezbývalo nic jiného než nařídit volný přímí kop. Balón si postavil Tomáš Faltýnek a přízemní ranou srovnal skóre 1:1. Pacov byl i na dále lepším. Pacov byl nadále lepším týmem, ale gól přišel na druhé straně. V 70. minutě poslal Říha krátkou malou domů, míče se zmocnil domácí Houška, který poslal Žirovnici do vedení 2:1. V 86. minutě Lukáše Kubů přelétl centrovaný balón a domácí křídelník Kučera zatloukl poslední hřebíček do pacovské rakve.

Pacov tak prohrál derby s Žirovnicí 3:1 a šnůra venkovních proher se tak natáhla na 7 utkání.

Příští týden hraje ÁČKO opět venku a zajíždí do Třebíče.