Áčko padlo s dobře hrající Třebíčí

V neděli 8. 10. přivítalo áčko na domácím hřišti Třebíč.

Hosté do utkání vstoupili aktivněji a vytvářeli si šance. Ve 24. minutě a jsme poprvé inkasovali 0:1. Na obdrženou branku jsme nezareagovali dobře a už o minutu později se Třebíč radovala znova 0:2. Hosté na hřišti nadále dominovali a pár minut před poločasem se po nedorazu v našem vápně radovali potřetí. Do kabin jsme tak šli za nelichotivého stavu 0:3.

Do druhého poločasu jsme změnili formaci. Z původního 4-4-2 jsme přešli na 3-5-2. Čím jsme zahustili střed hřiště a snažili jsme se zvýšit tlak při rozehrávce soupeře. Domácí příznivci se gólu dočkali v 59. minutě, kdy se k přímému kopu postavil Tomáš Kabíček a krásně trefil praví horní roh branky 1:3. Hosté však už další zdramatizování zápasu nedovolili a sami v 81. minutě zvýšili na konečných 1:4.

Pacov se tak po první domácí prohře propadlo na 6. místo.

Příští týden zajíždí áčko do Žďáru nad Sázavou, kde změří síly s místní rezervou.