Áčko drží domácí vítěznou šňůru

V neděli 19. 5. přivítalo ÁČKO na domácím pažitu rezervu Žďáru nad Sázavou.

Zápas pro nás začal skvěle. Už po čtyřech minutách hry se po centru Kabíčka prosadil hlavou Tomáš Faltýnek 1:0. Pacov byl nadále aktivnějším týmem a jelikož Tomáš Kabíček z přímého kopu trefil pouze levou tyč, tak se do kabin šlo za stavu 1:0 pro domácí.

V 57. minutě soupeřova obrana nezachytila dlouhý balón, ke kterému se následně dostal Vláďa Štefl, jenž střelou na přední tyč proměnil na samostatný nájezd a zvýšil na 2:0.

V 78. minutě byl před pokutovým územím soupeře faulovaný Holejšovský a s nařízeným přímím kopem si krásně poradil Tomáš Kabíček 3:0.

Pacov tak nedal Žďárskému béčku šanci a sérii domácích výher prodloužil na 4 zápasy.

Příští týden v sobotu áčko zajíždí do Nového Města na Moravě, kde vyzve béčko Vrchoviny.