Áčko prohrálo v Chotěboři

V sobotu 28. 10. zajíždělo áčko do Chotěboře. Trenéru CÍsařovi nebyli ze zdravotních důvodů k dispozici: Kabíček, Vítámvás, Poul, Plášil, Šafařík a dlouhodobě zraněný Petr Šauer.

První půli se hrál víceméně vyrovnaný fotbal. Na naší straně stojí za zmínku pouze šance Martina Holejšovského, kterou výborně zlikvidoval brankář domácích. Do šaten se tak odcházelo za stavu 0:0.

Druhá půle začala v podobném duchu.

Klíčový moment zápasu přišel v 59. minutě, kdy byl hrubě faulován náš kapitán Martin Kostroun, který byl za nevhodné oplácení předčasně poslán do kabin.

Od té chvíle převzali domácí kontrolu nad utkání a v 69. minutě se po centru z levé strany dostali do vedení 1:0. V 77. minutě musel pro zranění opustit hřiště Tomáš Jeřábek, kterého odporně dohrál stejný hráč, který mohl za vyloučení Martina Kostrouna. Od té doby už jsme se k ničemu nedostali.

V 86. minutě domácí po rohovém kopu zvýšili na 2:0.

Pacov tak z Chotěbořské umělky body neveze.

Děkujeme našemu kotli za podporu po celý zápas.

Příští týden odehraje Áčko poslední utkání sezóny doma proti rezervě Velkého Meziříčí.