Áčko ostudně prohrálo v novém městě

V sobotu 25. 5. vyrazilo áčko do Nového Města na Moravě, kde vyzvalo místní rezervu, která do sestavy zařadila několik hráčů a-týmu. Týmu z různých důvodů chyběli: Heřman, Faltýnek, Poul, Nowák a Štefl.

Už od počátku zápasu domácí více drželi balón na svých kopačkách, ale jejich útočné snažení naráželo na pacovský obranný val. To se zlomilo ve 30. minutě, kde se po autu domácích dostal k balónu Pulkárek a otevřel gólový účet 1:0. Do poločasové přestávky náš brankář kapitulovat ještě dvakrát a do kabin jsme tak odcházeli za nelichotivého stavu 3:0 pro domácí.

V druhém poločase domácí pokračovali v trestání chyb naší obrany a náš brankář Matouš Kubů tak musel ještě čtyřikrát lovit balón ze své sítě.

Pacov tak v Novém Městě utrpěl ostudnou porážku 7:0.

Příští týden naše áčko hostí na domácí půdě Chotěboř.