DOROST

Pacovský starší dorost odehrál poslední zápas podzimní části sezóny na domácí půdě proti Třešti.

Mladá jedenáctka si byla jistá toho, že soupeř z Třeště nebude žádná hračka, a proto dorostenecký trenér povolal i hráče, kteří by hrát neměli kvůli nedělnímu zápasu áčka. Dorostenci vstoupili do zápasu s vášní a s cílem neprohrát poslední zápas podzimu. Utkání začalo pro domácí skvěle, kdy už v první minutě se z rohového kopu prosadil Martin Holejšovský. Hra se prolínala na obě strany, ale osud a štěstí se přiklonil na stranu Pacovských. Ve 29. minutě opět skóroval Holejšovský Martin a to, když technickou střelou z poza vápna uklidil míč a gólmanovi nedal šanci. 2:0

Stav se do konce poločasu a během druhého poločasu nezměnil. Až ke konci zápasu, kdy zbytečným faulem u poloviny hřiště soupeř snížil na 2:1. A to v 91. minutě po nákopu na naší bránu vypíchl soupeř míč našemu gólmanovi z rukou.

Pacov – Třešť 2:1