Pacov na domácím stadionu zabral

První tým odehrál v této sezóně první utkání na domácím zrekonstruovaném stadionu a bral všechny tři body.
Pacov začal utkání aktivně a hned ve 4. minutě se ujal vedení, když hostujícího brankáře prostřelil Martin Mička. Tentýž hráč se prosadil i o dvě minuty později, kdy zakončil samostatný únik. Ve 13. minutě mohl Martin Mička završit svůj první hattrick, ale místo střely zvolil přihrávku na Jaroslava Přibyla, který šancí pohrdl. Hostě si v prvním poločase vypracovali tři velké šance, dvě skončily na tyči a třetí zneškodnil Jakub Kalina.
Ve druhém poločasu Pacov opět zahazoval své šance a tak přišli na řadu hosté. V 70. minutě snížil hostující Křikava na 2:1. Pacov v tu chvíli začal dělat velké chyby v rozehrávce. Naštěstí se podařilo Pacovu vstřelit branku, kdy Jan Přibyl v 77. minutě tečoval střelu Lukáše Rybčáka. V 80. minutě si Lukáš Rybčák už mohl připsat první branku v utkání, kdy zakončil samostatný únik čtvrtou brankou Pacova. V 82. minutě Lukáš Rybčák opět vystřelil míč a trefil svého spoluhráče Jana Přibyla a od něho se i na podruhé odrazil míč do sítě. V 90. minutě se podařilo hostů skórovat, když Křikava hlavou opřel míč o Martina Kerouše a Jakub Kalina byl v brance bezmocný.
Hodnocení trenéra:
Začátek zápasu byl vynikající a do 15-ti minut jsme měli zápas rozhodnout, ale opět se ukázala naše největší slabost a to je proměňování šancí. Musím pochválit kluky jak ustáli tlak hostů ve druhém poločasu a konečně se štěstí přiklonilo k nám, kdy jsme dali důležitou branku na 3:1. Co mě, ale mrzí, je zranění Martina Mička, odehrál dobrý zápas a do našeho útoku dodal rychlost a produktivitu. Uvidíme na jak dlouho bude mimo hru.