A tým vyhrál přípravný zápas v Plané nad Lužnicí

Pacovští muži po dlouhé době odehráli přípravné utkání Pacov odjel k přípravnému utkání na hřiště Plané nad Lužnicí, která v ukončeném ročníku 2020/2021 hrála 1. B třídu (Jihočeský kraj). Na hřišti bylo znát, že oba dlouho dobu zápasy nehrály. Týmy se první poločas spíše hledaly. Na obou stranách byla vidět neurovnaná hra. Pacovské dostal do vedení Jaroslav Pražák, který si naběhl na centr Rosti Flígra. Na 1:1 vyrovnali pacovští sami, když si nebezpečný centr srazil do vlastní branky Lukáš Mářinec. Do vedení Pacov dostal Rosťa Flígr, kdy domácího brankáře zaskočil střelou z rohu vápna. Ve druhém poločasu byli Pacovští aktivnějším týmem a vypracovali si čtyři velké šance, ty však neproměnili. Prosadil se až Tomáš Kabíček s přímého kopu, kdy domácímu brankáři nedal šanci střelou na bližší tyč. Hodnocení trenéra: Mrzí mě, že jsme odjeli po takové době na přípravný zápas pouze s 12-ti hráči. Čekal jsem, že budou mít hráči větší chuť. Na hráčích bylo znát, že po dlouhém čase hrají na velkém hřišti, chyběla nám větší přesnost. Na druhou stranu jsem rád, že jsem viděl po dlouhé době v Pacovském dresu Lukáše Mářince, Tomáše Faltýnka (dříve působil v Pacově jako brankář) a hlavně Tomáš Kabíčka, který patřil mezi naše nejlepší hráče a to v záložní řadě, tak i na stoperu.