ÁČKO I PO DRUHÉ NA JAŘE DOMA ZVÍTĚZILO

V neděli 14. dubna přivítalo ÁČKO na domácí půdě soupeře z Ledče nad Sázavou.

Začátek byl opatrný z obou stran, balón měli na kopačkách více pacovští, ale do žádné velké šance se nedostali. První velký vzruch přišel ve 21. minutě, kdy Štefl výborně zatlačit na soupeřovu obranu, získal balón, hostující hráč ve snaze zabránit brance zahrál rukou a sudímu nezbylo nic jiného, než nařídit pokutový kop. K Jeho zahrávání se postavil Martin Kostroun a s přehledem proměnil 1:0. Ve 32. se za naší obranu dostal hostující Stehno, naše obrana v domnění, že se jedná o ofsajd přestala hrát s hostující hráč srovnal skóre 1:1. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

V 55. minutě se za ofenzivním dobrodružstvím vydal Kabíček, přízemním centrem našel Vláďu Štefla, který rozvlnil síť soupeřovi branky 2:1. Pacovští pak po zbytek zápasu hlídali hubený náskok. Domácím příznivcům zatrnulo v 79. minutě , kdy Petr Plášil nevybíravým způsobem zajel do hostujícího kapitána a dalo by se říct, že za žlutou kartu mohl být rád.

Pacov tak zvládl i druhé jarní domácí utkání.

Příští týden zajíždí naše ÁČKO do Kamenice nad Lipou.