Áčko bere první tři jarní body

V neděli 31. 3. hostilo áčko na domácí půdě soupeře z Bystřice nad Perštejnem. Zápas začal v poklidném tempu, míč měli více pod kontrolou domácí, ale hrálo se spíše od vápna k vápnu. První velké vzrušení přišlo až ve 40. minutě, kdy byl v pokutovém území k zemi poslán Radek Vítámvás a rozhodčí nařídil pokutový kop. K jeho zahrávání se postavil Tomáš Faltýnek a nedal golmanovi šanci 1:0. Do kabin jsme tak šli za tenkého vedení.

Druhý poločas začal v podobném duchu. V 71. minutě se k volnému přímému kopu postavil Tomáš Kabíček a krásnou ranou na brankářovu stranu zvýšil na 2:0. V 79. minutě zahrával volný přímý kop hostující Vařejka, který obstřelil špatně stojící zeď a snížil na 2:1. Klid domácím příznivcům dodal Luděk Šlechta, který se po výborném presingu naší ofenzívy dostal k balónu a křižnou ranou zvýšil na konečných 3:1.