ÁČKO PORAZILO PLANOU

V neděli 10. 3. se naše áčko v rámci přípravy utkalo s Planou nad Lužnicí. Proti lídrovi jihočeské B třídy naordinoval trenér Císař mnohem ofenzivnější taktiku, než minulý týden a využil tento zápas ke zkoušce formace 3-4-3.

Pacov od začátku zápasu ukazoval, kdo bude diktovat tempo a vytvářel si šance. Ve 13. minutě se v pokutovém území dostal k balónu Říha a z otočky, netypicky pravou nohou, poslal míč do pravého horního rohu branky 1:0. Ve 26. minutě odcentroval Štefl a po skrumáži ve vápně a lehké teči Luďka Šlechty se míč dostal za záda brankáře 2:0. O 4 minuty později Planá zahrávala standartní situaci a osamocený hráč v naší šestnáctce hlavou nasměroval míč do branky 2:1. Krátce před pauzou se výborně uvolnil Mauer, který krásně předložil Tomáši Faltýnkovi a ten zvýšil na 3:1.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, jako ten první. Pacovští si vypracovali několik slušných příležitostí, ale gól už jsme neviděli.

Pacov tak v předposledním přípravném zápase porazil Planou nad Lužnicí 3:1.

Zraněnému hráči soupeře přejeme brzké uzdravení.