ÁČKO UHRÁLO REMÍZU PROTI SPEŘICÍM

V sobotu 2. 3. odjelo áčko na přátelské utkání do Humpolce, kde se střetlo s divizními Speřicemi. Z různých důvodů chyběli: Kabíček, Bezemek, Vítámvás a Holejšovský. Zdravotně indisponované duo Jeřábek, Dvořák zápasu přihlíželi pouze z tribuny.
Náš soupeř byl po většinu zápasu aktivnější. Hrozil hlavě dlouhými balóny za obranu, s čímž si naše skvěle pracující defenzíva poradila a speřičští fotbalisté, se tak často nacházeli v ofsajdovém postavení a co prošlo, tak zlikvidoval náš brankář. V 76. minutě se povedlo našemu soupeři dopravit balón do sítě, radost jim ale zkazil zdvižený praporek pomezního.
Síť se po pár minutách rozvlnila i na druhé straně, když Šlechta vyhrál souboj a famózním lobíkem přehodil golmana. Gól byl však pro útočný faul odvolán.
Pacov tak po bojovném výkonu udržel s divizním soupeřem nerozhodný výsledek 0:0.