PO VYHROCENÉM KONCI BÉČKO ZDOLALO ČEJOV 1:0

Béčko šlo navzdory minulému týdnu do zápasu na domácí půdě. Tento fakt podpořil i nově vzniknutý pacovský kotel.

Do zápasu oba týmy vstoupily nervózně. Tropily chybu za chybou. Největší ale přišla v 15. minutě, kdy po dobrém napadání šli dva domácí sami na na bránu. Nejdřív zasáhl domácí brankář při pokusu o přihrávku a poté se ozvala branková konstrukce při střele do prázdné brány. Několik chvil se nic významněho neodehrálo.

Druhý poločas pokračoval ve stejném rytmu. Po konci druhé třetiny hry přišel centr z pravé strany. Nejdřív první zakončení chytil brankář, ale na hlavičku Michala Hrdličky do prázdné brány neměl nárok. Pacov šel díky tomu do vedení 1:0. Hosté poté otevřeli obranu a hráli agresivně. Padlo několik hraničních zákroků, kde by se hosté za červenou nemohli divit. Konec také vyburcoval domácí kotel, kdy dokázal vyprovokovat několik hráčů. Ve druhé minutě nastavení došlo i ke střetu týmů na půlící čáře pod stadionem. Zápas tedy skončil 1:0

O pouťovém víkendu bude béčko hrát 30.9 od 15:00 v Jiřicích. Nezapomeňte podpořit áčko při derby se Žirovnicí.