B – tým si v posledním utkání připsal porážku 4:0 v Čejově

K utkání do Čejova jsem odjeli v dost redukované sestavě, někteří dorostenci měli navíc již dopolední utkání v nohách. Do hry tak zasáhl i trenér Gavrecký.

Soupeř se prosadil hned z první vážnější akce v 9. minutě. V následujících minutách to byl však Pacov, který měl mírnou převahu ve hře. Nedokázali jsme se však propracovat k nějakému ohrožení soupeřovi svatyně. Naše kombinace končili většinou před soupeřovým vápnem. Těsně před poločasem jsme navíc inkasovali druhou branku.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Pacov se snažil kombinovat a držet balón, což se nám i celkem dařilo, ale k ohrožení branky jsme se prakticky nedostávali. Naopak soupeř ještě 2x udeřil a stanovil tak konečné skóre 4:0.

Sezonu naše rezerva končí na 9. místě se ziskem 18 bodů.