B-tým ztratil poločasové vedení a schytal další debakl

V sobotu zavítal na náš stadion soupeř z Červené Řečice, který byl pouhý bod pod námi.

Již v 7. minutě poslal Pacov do vedení Svoboda, když se mu povedlo překonat brankáře hostí střelou z přímého kopu. Soupeř však vzápětí odpověděl a srovnal na 1:1. Ve 23. minutě se k zakončení dostal Pučálek a jeho oblouček zapadl do soupeřovi sítě. Vedení nám však vydrželo pouhých 5 minut, kdy Řečický Obranec srovnal na 1:1. Ve 35. minutě vybojoval výhodu pokutového kopu Šlechta ml. Svoboda se ujal jeho exekuce a poslal Pacov do poločasového vedení 3:2

Začátek druhého poločasu náš tým nezvládl a po několika hrubých chybách 3x rychle inkasoval. Při snaze o korigování skóre jsme hru otevřeli a umožnili tak soupeři chodit do rychlých brejků. Ten nezaváhal a navýšil skóre na konečných 3:8

Sestava: Švec; Novotný, Bezemek, Rathouský, Flígr; Přibyl D., Šlechta st., Kučera, Přibyl J.; Pučálek, Svoboda

Střídali: Šlechta ml., Pražák Jos., Lhotský, Mareš, Petrů