A-tým prohrál gólem v nastavení v Košeticích

Náš první tým odcestoval v sobotním odpoledni k mistrovskému utkání na půdu Košetic. Na střídačce se již objevili uzdravení marodi Šauer a Poul.

V utkání jsme se snažili držet míč na kopačkách a kombinovat, nicméně soupeř hrozil často ze svých protiútoků. Ve 21. minutě dokázal skórovat Košetický Bartoška. Ačkoli měl náš tým územní převahu nedokázal si žádnou větší šanci vypracovat.

V druhém poločase byl pohled na hřiště prakticky totožný. Pacov se snažil hrát s balonem na kopačkách, ale ohrožení Jíšovy branky nepřicházelo. To se změnilo až v 77. minutě, kdy se po rohovém kopu dokázal prosadit Kostroun a srovnat tak skóre na 1:1. Další branku se nám přidat nepodařilo a tak v závěru zápasu udeřili hosté, kdy centrovaný míč téměř od rohového praporku zapadl přesně do vzdálenější šibenice. Utkání tedy skončilo 2:1 ve prospěch domácích.

Sestava: Nowák; Pražák, Kos, Kabíček, Mauer; Holejšovský, Kostroun, Jeřábek, Bártů; Vítámvás, Faltýnek

Střídali: Poduška, Šauer, Poul