B-tým podlehl lídrovi okresního přeboru 0:1

V nedělním utkání přivítal náš B-tým aktuálně první mužstvo Okresního přeboru Pelhřimovska.

První poločas se odehrával především ve středu pole. Ve 23. minutě musel nuceně střídat Kučera. Vzápětí se po chybě při naší rozehrávce do zakončení dostal Kamenický Měkuta a díky pořádné porci štěstí, kdy trefil tyč a následně se míč odrazil od chytajícího Svobody do branky posunul skóre na 0:1. Aby toho nebylo málo musel hřiště opustit ve 31. minutě Pučálek pro svalové zranění. Pacov se snažil kombinačně dostat k ohrožení soupeřovi branky, tato snaha však k úspěchu nevedla.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Do nebezpečnějších situací se dostával především soupeř, ale Svoboda už se překonat nenechal, když předvedl hned několik dobrých zákroků. Na druhé straně se ovšem vsítit branku také nepovedlo, takže konečný stav utkání je 0:1.

Sestava: Svoboda; Flígr, Pučálek, Rathouský, Plášil; Kučera; Přibyl J., Přibyl D., Šlechta st., Šlechta ml.; Rybčák

střídali: Mička, Lhotský, Novotný, Petrů