Sobotní souboj vyzněl lépe pro domácí Kamenici

V sobotu 11. března náš tým opět zavítal na umělou trávu do Kamenice, kde se tentokrát utkal s domácím Slovanem.

Vstup do utkání našim borcům hrubě nevyšel, když hned z první akce soupeře v první minutě inkasovali. Postupně se náš výkon začal zlepšovat. Zhruba po patnácti minutách hry musel odstoupit Vojta Poul kvůli svalovému zranění, kterého nahradil Martin Holejšovký. A byl to právě on, kdo zařídil vyrovnání. Jeho střela z hranice šestnáctky zapadla přesně k tyči. Ve třiadvacáté minutě byl aktivní poduška u míče rychleji než domácí brankář a dokázal ho usměrnit do sítě. O dvanáct minut později to bylo již o dva góly, když se znovu prosadil Holejšovský a potrestal tak chybnou rozehrávku domácí obrany. V zápětí však soupeř korigoval na poločasových 2:3.

V druhém poločase se již našemu týmu další branku vsítit nepodařilo, naopak domácí skórovali hned 4x. Největší šanci na vstřelení gólu měl Šauer, kdy se ocitl mezi obránci a zbývalo překonat pouze brankáře. Branku však v dobré pozici netrefil. Dokončit hattrick mohl i Holejšovský, ale ani on na domácího gólmana nevyzrál. Utkání tedy skončilo 6:3 ve prospěch domácího týmu.

Sestava: Nowák; Pražák, Kabíček, Kordík, Bártů; Šauer, Jeřábek, Poul, Mauer; Vítámvás, Poduška

střídali: Holejšovský, Šafařík, Přibyl J.