Své druhé přípravné utkání A-tým nezvládl

Ke čtvrtečnímu utkání s Chýnovem náš první tým odjel opět v neúplné sestavě již pod vedením nového trenéra Táborského. Prostor tak dostali naši dorostenci, kterých se v základní sestavě objevilo hned několik a odehráli celé utkání.

V první části utkání nebyl náš výkon optimální a dobře hrající soupeř dokázal potrestat naše hrubé chyby. Před koncem poločasu se hra vyrovnala, avšak korigovat skoré se nám nepodařilo i proto, že zakončení Martina Holejšovského orazítkovalo pouze horní tyč. 1. poločas tak skončil 0:3 v neprospěch našeho mužstva.

V druhém poločase soupeř prostřídal a poslal na hřiště čerstvé síly. S přibývajícím časem se tak začala projevovat únava a soupeř přidal opět po našich chybách ještě dvě branky. I náš tým se dostal do několika zakončení, ale skórovat se nám nepovedlo. Utkání tak skončilo nelichotivým výsledkem 0:5.

Sestava: Faltýnek, Pražák J., Kos, Jeřábek, Bártů, Přibyl J., Holejšovský, Šafařík, Mauer, Vítámvás, Poduška, Přibyl D.