Rezerva dostala příděl od Jiřic

Pacovská rezerva zavítala na hřiště Jiřic. Trápení začalo už před samotným utkáním a to skládáním hráčů na samotné utkání. Domácí hráči byli po celou dobu lepším a fotbalovějším týmem. Domácí se prosadilo po patnácti minutách, kdy se z pokutového kopu trefil Dvořák. Hned v 18. minutě zvýšil Pech. V poslední minutě prvního poločasu zvýšil na 3:0 Plaček.

Ve druhém poločasu se hra nezměnila a domácí přidali další branky. Na 4:0 zvyšoval v 60. minutě Příhoda. V 65. minutě Pacov korigoval díky Hankovi. Domácí však nepolevili a přidali další branky. Skóre se zastavilo až na devítce.

Sestava Pacova: Švec, Novotný, Rathouský, Pučálek (79. Papež), Václavík, Přibyl D., Jiříček (69. Poduška), Homolka, Pražák J., Hanek, Petrů