Pacovská garda vyhrála Perleťový pohár

Pacovská omlazená garda vyhrála tradiční Perleťový pohár v Žirovnici. Při loňské účasti Pacov obsadil 3. místo a navíc byl David Ludvík vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

V prvním zápase dokázali pacovští porazit na penalty domácí Žirovnici ve vyrovnaném zápase, které se odehrálo za slunného počasí. Pacov vyrovnával na remízu 3:3 dvě minuty před koncem. Pacov proměnil všechny své pokutové kopy, domácí se dvakrát mýlili.
Výsledek TJ Slavoj Pacov vs. FC Ostrava: 3:3 (5:4 po penaltách)
Branky Pacova: Gavrecký, Maršík, Váňa
Penaltový střelci: Maršík, Pučálek, Ludvík P., Šlechta, Gavrecký

Ve finále, které se hrálo na 2×30 minut po nerozhodném výsledku porazili i hráče FC Ostrava. Nutno podotknout, že Pacov nebyl lepším týmem. Ostravský tým měl ve svém středu hráče, kteří by vynikali i ve vyšších soutěžích mezi aktivními hráči.
Branky Pacova: Váňa (p), Šlechta, Gavrecký
Penaltový střelci: Maršík, Pučálek, Pučálek, Šlechta, Gavrecký

Hráči Pacova: Ludvík Patrik, Ludvík David, Mařinec Libor, Maršík Ivan, Rathouský Jaroslav, Mareš Vlastimil, Pučálek Marcel, Kuran Tomáš, Kuran Jiří, Pavelec Josef, Šlechta Luděk, Gavrecký Pavol, Váňa Lukáš, Maršík Michal

Trenér: Ladislav Kuzdas