První tým se protrápil ke třem bodům

Pacovské áčko přivítalo v neděli na hořepnické půdě tým z Habrů (12. místo). Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce se jednalo o důležité utkání. Pacov se musel obejít bez zraněných hráčů (Váňa, Prchal Vaš., Flígr). Pacov začal o něco lépe a kombinacemi si vytvořil několik zajímavých příležitostí. V 10. minutě se Pacov mohl radovat, ale Martin Kerouš hlavičkoval do sítě z ofsajdového postavení. Domácí do vedení poslal až Tomáš Kuran, když ve 13. minutě využil přihrávku za obranu. Hostující brankář Krátky v tu chvíli neměl úplně čisté svědomí. Pak začal Pacov doslova koncertovat ve spalování brankových příležitostí. Sám na brankáře šli postupně Tomáš Kuran, Lukáš Rybčák, Petr Šauer, Ondřej Bártů, ale ani jednomu se nepodařilo brankáře hostů překonat.
Důležitý moment přišel v 68. minutě, kdy rozhodčí odpískal souboj střídajícího Michala Zíky s hostujícím záložníkem jako faul na Zíku. K rozehrání přímého koupu se po přerušení postavil Michal Zíka. Přesný centrem našel Honzu Přibyla, který hlavou nedal Krátkému šanci, 2:0. To bylo bohužel to poslední co Michal Zíka na hřišti předvedl, po necelých 9. minutách na hřišti si odnesl zlomené žebro a čeká ho poměrně dlouhá rekonvalescence. Hosté si začali vypracovávat brankové příležitosti. Kalina nestačil pouze na pokutový kop v 80. minutě. Další příležitosti buď hosté nasměřovali mimo branku a nebo je Kalina pochytal.
Sestava Pacova:
Kalina, Pražák (65. Zíka, 74. Přibyl Jar.), Kerouš M., Dvořák, Kerouš J., Šauer, Bártů, Přibyl D., Pučálek (60. Prchal Voj.), Kuran T., Rybčák L (55. Přibyl Jan).
Pacov se díky získaným bodům posunul na 7. místo a v dalším kole zajíždí do Havlíčkova Brodu, kde se utká s místním C-týmem.