Pacovské áčko nezvládlo ani druhé venkovní utkání

Pacov zajížděl ve třetím kole na půdu Antonínova Dolu. Pacov se nepoučil z chyb z prvního kola a opět v prvních 17-ti minutách dvakrát inkasoval. Nejdříve se po protiútoku v 15. minutě prosadil Vorálek a hned v 17. minutě potrestal další protiútok Pokorný. Pacov měl v prvním poločase spíše náznaky šancí, kdy chyběla přesnost ve finální přihrávce. Za největší šanci se dá považovat šance Lukáše Rybčáka, jehož akrobatické zakončení po centru Jaroslava Pražáka skončilo těsně vedle domácí branky.
Ve druhém poločasu už začal Pacov více riskovat a to domácím vyhovovalo. Jejich protiútoky po chybách Pacova byli velice nebezpečné. Další obrovskou šanci Pacova doslova zazdil Lukáš Rybčák, kdy před odkrytou brankou trefil už ležícího brankáře domácích. V 65. minutě se výborným zákrokem předvedl i Jakub Kalina, kdy zblízka vytěsnil mimo branku hlavičku domácích. V 69. minutě pomohla Pacova horní tyč. Pacovu se podařilo zkorigovat skóre v 74. minutě, kdy se parádně do šibenice trefil z přímého kopu Michal Zíka. Bohužel závěrečný nápor se nekonal, protože Pacov v téže minutě inkasoval po dalším protiútoku a to z kopačky Tichánka.
Výsledek utkání: 3:1 (2:0), 15. Vorálek, 17. Pokorný, 74. Tichánek – 74. Zíka
Sestava Pacova:
Kalina, Pražák (46. Prchal Vojta), Kerouš M., Zíka, Dvořák, Šauer, Bártů, Váňa (62´ Přibyl D.), Rybčák L. (85´ Flígr), Kuran (84´ Pučálek), Kerouš J.
Pacovu tak po třech odehraných kolech patří 11. místo. V dalším kole se Pacov utká v neděli 30. 8 v Hořepníku (16:30) s týmem Habry, kterému se začátek sezony také moc nepovedl a patří mu 12. místo.