Přátelské zápasy A týmu

Přátelské zápasy A týmu

Jindřichův Hradec
Slavoj Pacov
7 - 2
Final Score
Slavoj Pacov
TJ Nová Včelnice
6 - 1
Final Score
Slavoj Pacov
Kamenice n. L.
0 - 4
Final Score
Sokol Sezimovo Ústí
Slavoj Pacov
5 - 1
Final Score
SK Obrataň
Slavoj Pacov
2 - 3
Final Score

Krajský přebor mužů

SK Okříšky
Slavoj Pacov
0 - 3
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Ústrašín
Slavoj Pacov
2 - 2
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
TJ Nová Ves
4 - 0
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Kamenice n. L.
Slavoj Pacov
3 - 2
Final Score

Krajský přebor mužů

Bystřice nad Pernštejnem
Slavoj Pacov
2 - 2
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
SK Obrataň
6 - 2
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

TJ Sokol Hořepník
Slavoj Pacov
2 - 2
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Slavoj Pacov
FK Maraton Pelhřimov
8 - 0
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Sapeli Polná
1 - 1
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

TJ Sokol Želiv
Slavoj Pacov
0 - 14
Final Score

Krajský přebor mužů

Ledeč nad Sázavou
Slavoj Pacov
1 - 3
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Štoky
Slavoj Pacov
1 - 6
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
Žirovnice B
1 - 3
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Slavoj Pacov
Přibyslav/Keřkov
3 - 0
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Červená Řečice
Slavoj Pacov
3 - 2
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Slavoj Pacov
TJ Velký Beranov 1975, z.s.
6 - 0
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Slavoj Pacov
Střepina Žirov
10 - 1
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Kamenice n. L.
1 - 1
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Bedřichov
Slavoj Pacov
2 - 4
Final Score

Krajský přebor mužů

FC Rapotice
Slavoj Pacov
3 - 1
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Horní Cerekev
Slavoj Pacov
1 - 2
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
TJ Sokol Čejov
1 - 0
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Slavoj Pacov
Rantířov
2 - 2
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

SK Jiřice
Slavoj Pacov
1 - 1
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Slavoj Pacov
TJ Dálnice Speřice
6 - 1
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Žirovnice
3 - 1
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Dálnice Speřice B
Slavoj Pacov
0 - 1
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Slavoj Pacov
TJ Tis, z.s./Habry
10 - 0
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Slavoj Pacov
Košetice
2 - 0
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
FŠ Třebíč
1 - 4
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Spartak Počátky
Slavoj Pacov
1 - 3
Final Score

Krajský přebor mužů

FC Žďas Žďár nad Sázavou B
Slavoj Pacov
2 - 1
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
AFC Humpolec
3 - 4
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Horní Cerekev
Slavoj Pacov
5 - 3
Final Score

SportFotbal -1.třída dorostu,sk.A

Slavoj Pacov
Třešť
2 - 1
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Vrchovina B
3 - 2
Final Score

Krajský přebor mužů

FC Chotěboř
Slavoj Pacov
2 - 0
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

Slavoj Pacov
TJ Sokol Želiv
-
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
Sokol Černovice
3 - 0
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Velké Meziříčí B
2 - 2
Final Score

Okresní přebor mladší dorost

FK Maraton Pelhřimov
Slavoj Pacov
1 - 7
Final Score
Slavoj Pacov
Mladá Vožice
3 - 2
Final Score
Slavoj Pacov
TJ Nová Včelnice
4 - 1
Final Score
Slavoj Pacov
TJ Dálnice Speřice
0 - 0
Final Score
Slavoj Pacov
Planá nad Lužnicí
3 - 1
Final Score
Slavoj Pacov
Meteor Tábor
0 - 3
Final Score
TJ Sokol Hořepník
Slavoj Pacov
0 - 4
Final Score

Krajský přebor mužů

TJ Nová Ves
Slavoj Pacov
2 - 0
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

SK Obrataň
Slavoj Pacov
3 - 3
Final Score

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Bystřice nad Pernštejnem
3 - 1
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
TJ Sokol Hořepník
-
Final Score

Krajský přebor mužů

Sapeli Polná
Slavoj Pacov
1 - 0
Final Score

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Žirovnice B
Slavoj Pacov

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
Ledeč nad Sázavou
-
Pacov

Krajský přebor mužů

Kamenice n. L.
Slavoj Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
Červená Řečice
-
Pacov

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
FC Rapotice
-
Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

TJ Sokol Čejov
Slavoj Pacov

Krajský přebor mužů

Žirovnice
Slavoj Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
SK Jiřice
-
Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
Dálnice Speřice B

Krajský přebor mužů

FŠ Třebíč
Slavoj Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

AFC Humpolec
Slavoj Pacov

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
FC Žďas Žďár nad Sázavou B

Krajský přebor mužů

Vrchovina B
Slavoj Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
Horní Cerekev
-
Pacov

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Sokol Černovice
Slavoj Pacov

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
FC Chotěboř

Okresní přebor POUTNÍK LIGA

Slavoj Pacov
Ústrašín
-
Pacov

Krajský přebor mužů

Velké Meziříčí B
Slavoj Pacov

Krajský přebor mužů

Slavoj Pacov
SK Okříšky
-
Pacov