Béčko

Pacovský B-tým podlehl v závěru zápasu

Béčko v sobotu odpoledne zavítalo na domácí půdu Žirovnice. Kvůli zranění a osobním důvodům chyběla pevná stoperská dvojice Pučálek a Dvořák. Díky tomu, museli být na lavičce připraveni i trenér Gavrecký a Rathouský. Zápas začal pod taktovkou domácích, avšak i pacovští byli schopni si vytvořit několik krásných šancí, ale kulatý zázrak do sítě dostat nedokázali. Několik dorostenců ze základní sestavy už mělo v nohách jeden zápas z dopoledne, a výrazně se to projevilo na jejich kondici. Zlom zápasu přišel v 87. minutě, kdy při chybě v obraně prostřelil útočící hráč našeho gólmana. V 88. minutě dostal náš hráč Ivan Matijko druhou žlutou a byl vyloučen ze hřiště. Pacovští poté obdrželi už jen jeden gól, a to hlavou z rohu. Náš B-tým ale i přes to ukázal, že i v oslabené sestavě dokázal držet tempo a hrát vyrovnaný fotbal.

Přijďte podpořit náš A-tým v neděli 14.4. od 15:00 proti soupeři z Ledče na Sázavou. 💙🤍