SOUSTŘEDĚNÍ

Ve čtvrtek 8. 2. vyrazilo pacovské áčko obohacené o několik dorostenců na soustředění do Nové Včelnice.

Trénovat se jezdilo na umělou trávu do nedaleké Kamenice nad Lipou, kde tým absolvoval celkem 4 tréninkové jednotky.

V sobotu večer jsme odehráli přátelské utkání proti Speřicům, které přijeli s mixem áčka, béčka a několika hráčů na zkoušku. V prvním poločase jsme gól neviděli. Krátce po přestávce však hosté dvěma zásahy v rozmezí 5. minut odskočili do dvoubrankového vedení. O jediný náš zásah se postaral v 76. minutě Martin Kostroun. Šancí ke skórování bylo na obou stranách dost, ale brankáři Nowák a M. Kubů, který byl zapůjčen do speřické svatyně, předváděli skvělé zákroky. Pacov tak prohrál první přípravný zápas 2:1.

Soustředění bylo v neděli dopoledne zakončeno lehkým tréninkem v hale.