ÁČKO BERE BOD

V neděli 5. 11. odehrálo áčko poslední utkání podzimu proti béčku Velkého Meziříčí.
Ze zdravotních důvodů chyběli: Bezemek, Holejšovský, Plášil. V základní sestavě nebyli ani dvě stálice: Vykartovaný Kostroun a nemocný Říha, který do zápasu zasáhl z lavičky. Do sestavy se naopak vrátil Petr Šauer.

Do zápasu lépe vstoupilo Meziříčí. V 6. minutě přišel centr z levé strany, naše obrana nepokryla hostujícího forvarda a ten hlavou poslal balón do sítě 0:1.

V 10. minutě se odehrála téměř totožná situace, ovšem na druhé straně. Štefl našel Radka Vítámváse a ten srovnal na 1:1.
Další důležitý moment přišel ve 24. minutě, kdy musel pro zranění střídat náš kapitán Tomáš Kabíček.
V průběhu prvního poločasu bylo k vidění několik šancí, žádná nebyla využita a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:1.

Ve 46. minutě se Nowákovi nepovedlo odkopnout balón a soupeř tuto chybu potrestal 1:2.

V 82. minutě náš brankář svou chybu napravil, když soupeři zmařil samostatný nájezd a udržel nás tak v zápase.

Zápas spěl k závěru a už to vypadalo, že Pacov v zápase bod nezíská. 2 Minuty před koncem se do míče levou nohou opřel
Jeřábek a střelou o tyč srovnal na konečných 2:2.

Děkujeme fanouškům za podporu v podzimní části soutěže a těšíme se na Vás zase na jaře.