BÉČKO DOMÁCÍ FANOUŠKY NEPOTĚŠILO A PROHRÁLO S ŽIROVNICÍ B 1:3.

Do zápasu béčko šlo s chutí si napravit reputaci, po zbytečné ztrátě v Hořepníku. Bohužel pro pacovské se ani doma nedařilo. Žirovnice tlačila a nedovolila pacovským se dostat ani na jejich půlku. Jejich tlak se jim vyplatil. Po obrovské chybě v rozehrávce šli do vedení 0:1. Tento scénář platil do konce poločasu. Pacov se ve druhém poločase pokoušel nadechnout, ale marně. Po centru z levé strany se prosadili hosté ještě jednou. Pacov se i poté nevyvaroval zbytečných strát v útoku a hosté se po brejku znova prosadili a zvýšili na 0:3. Na posledních 15 minut se hosté zatáhli a Pacov se snažil aspoň korigovat skóre. Po několika šancích se to podařilo, po centru z pravé strany se prosadil hlavou Kuba Poduška. Kvůli tomu skóre skončilo na konečných 1:3.