PRVNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS MLADŠÍHO DOROSTU

V neděli pacovský mladší dorost přivítal na svém hřišti Pelhřimov. Od začátku zápasu bylo jasné, že bude Pacov dominovat, když se Holejšovský prosadil v 5. minutě. Poté se prosadil Hrdlička a z pokutového kopu Jan Šlechta. Do poločasu se ještě prosadil Holejšovský a Pacovští šli do kabin s náskokem 4 gólů.
Druhý poločas začal jako ten první, když se Arapovič prosadil hned 2 minuty po začátku poločasu. A když si centrovaný balón od Luďka Šlechty srazil do vlastní sítě Slavětínský o vítězi nebylo pochyb. Poté ještě zvýšil skóre Lakomý a zápas završil gólem z přímého kopu Šafařík.
Může jít o obrázek text, kde se píše ml. dorost 3.9. 2023 FKMARATON 1. kolo OP SLAVOJ KONEN T 8:0 PACOV NAŠE SESTAVA: PELHRIMOV NÁHRADNÍCI: 9 PEKAR HRDLIČKA 6 O.ARAPOVIČ 2 L.KUBỦ HOLEJŠOVSKY L.ŠLECHTA HÁJEK 3 Lakomy 4 Hernová 13 Rubáček STRELCI: 5. HOLEJŠOVSKY 10. HRDLIČKA 16.J. ŠLECHTA(P) 31. HOLEJŠOVSKY ŠLECHTA 47. O.ARAPOVIČ 55. SLAVETÍNSKY (VL) 76. LAKOMY 3.ŠAFARÍK ŠAFARÍK KUČA KUBU M (C)