Dorost zvládl přípravné utkání s Brtnicí

Pacovský dorost šel do svého prvního přípravného zápasu jako favorit. A začátek zápasu tomu nasvědčoval. Po samostatném úniku z pravé strany Vojty Pekaře, který nahrál do prázdné brány Kubovi Poduškovi. Po dalších dvou samostatných únicích z pravé strany Vojty Pekaře se prosadil tentokrát sám, pokaždé na zadní tyč. Za krátký okamžik Vojta Pekař zkompletoval hattrick, když mu přihrávku do prázdné brány z levé strany vrátil Kuba Poduška. Do poločasu ještě stihli hosté zmírnit skóre, a to po neodkopnutí balónu po rohovém kopu se po střele z vápna míč ocitl v síti domácích.

Do druhého poločasu vstoupil domácí tým stejně dobře. Po rohovém kopu se prosadil Pepa Pražák. Na 6:1 upravil do prázdné brány znova Vojta Pekař. Ke konci zápasu domácí dorost doplatil na nedostatek důrazu a soustředěnosti. Nejdříve nedokázal zastavit hráče, který šel od vlastního vápna, a poté po chybě v rozehrávce hosté upravili skóre na konečných 6:3.