B-tým si přivezl debakl ze Speřic

Utkání ve Speřicích se naší rezervě vůbec nevydařilo. Od prvních minut jsme se dostali pod tlak soupeře, který si vytvářel spoustu šancí. Několik z nich se mu podařilo proměnit a v 15. minutě to bylo již 4:0. Poté soupeř ubral ze své snahy, avšak projevilo se to pouze na skóre které zůstalo až do poločasu neměnné. V největší šanci Pacova nedokázal vyražený míč po Bezemkově střele uklidit do odkryté brány Přibyl J.

Druhý poločas pokračoval jako ten první kdy se do šancí dostával především soupeř. Pacov prostřídal a poslal na trávník čerstvé síly, na průběh utkání to již nemělo vliv. Posledních 15. minut jsme ještě vinou zranění Mičky dohrávali o jednoho muže méně. Skóre se zastavilo na hrozivých 9:0.

Sestava: Švec; Plášil, Rathouský, Šlechta st., Flígr; Mička, Bezemek, Poduška, Přibyl J.; Přibyl D., Rybčák

Střídali: Matijko, Lhotský, Mareš, Šlechta ml., Mládek