B-tým prohrál v Žirovnici

V neděli odcestoval B-tým do Žirovnice, kde se utkal s místní rezervou o další mistrovské body.

V prvním poločase byla naše hra plná nepřesností a nedorazů. Soupeř se dostal v 11. minutě z první vážnější šance do vedení. Ve 30. minutě navýšil své vedení na 2:0. Těsně před poločasem korigoval skóre Pučálek, když zakončoval rychlou akci našeho týmu od vlastní brány.

Druhý poločase začal několika gólovými šancemi Pacova. V té největší Pučálek trefil pouze tyč a následnou dorážku z úhlu nezvládl do brány umístit Bezemek. V 57. minutě však udeřil soupeř a navýšil své vedení na 3:1. Ve zbytku utkání se hra odehrávala převážně ve středu pole a skórovat se již nikomu nepodařilo.

Sestava: Svoboda; Matijko, Šlechta L. st., Plášil; Rathouský; Přibyl J., Kučera, Bezemek, Flígr; Pučálek, Přibyl D.

Střídali: Šlechta L. ml., Tenkl, Mareš, Petrů