B-tým prohrál v Černovicích

B-tým v rámci 13. kola okresního přeboru zavítal na půdu Černovic.

Utkání začalo pro náš tým dobře, kdy již v 9. minutě vstřelil branku Poduška. Za další 3 minuty navýšil skóre Kuran a ve 23. minutě zakončoval přesně Mauer. V prvním poločase jsme měli ještě několik vyložených příležitostí, které jsme však trestuhodně zahodili a nechali možnost soupeři vrátit se do zápasu, když ve 35. minutě snížil na 1:3.

Druhý poločas začal hromadným střídáním našich mladíků, které čekal další den ráno zápas jejich kategorie. V dalších minutách jsme nedokázali navázat na výkon z prvního poločasu a po chybách jsme soupeře pustili k několika zakončením, ze kterých dokázal vstřelit 3 branky a skóre tak otočit na 4:3. V posledních 20 minutách jsme se přeskupili a vrhli vše do útoku. V několika šancích jsme ale opět zklamali, když jsme nedokázali míč dostat i z bezprostřední blízkosti do sítě soupeře. Utkání tak skončilo 4:3 v neprospěch našeho týmu.

Sestava Pacova: Přibyl D.; Plášil, Šlechta st., Lhotský, Flígr; Mauer, Pučálek, Kučera, Přibyl J.; Poduška, Kuran

střídali: Rathouský, Šlechta ml., Tenkl A., Holejšovský, Mareš