A-tým své první mistrovské utkání zvládl a nad Lípou zvítězil 2:0

V prvním poločase jsme na hřišti dominovali. Většinu času byl míč na našich kopačkách, avšak dobře bránícího soupeře jsme překonat nedokázali. Soupeř hrozil pouze z ojedinělých brejků, které naše obrana zvládla odvrátit.

Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu. V 50. minutě se k zakončení dostal Štefl a po tečované střele míč zapadl do branky soupeře, 1:0. Po vstřelené brance náš tým pokračoval ve své hře, kdy kombinoval především v zadních řadách a snažil se soupeře rozhýbat a uvolnit si prostory. V 65. minutě soupeř fauloval před svým vápnem, k míči se postavil kapitán Kabíček a ranou do šibenice posunul skóre na 2:0. Ve zbytku utkání začala být naše hra plná nepřesností a soupeř několikrát zahrozil, na konečném výsledku však nic nezměnil.

Sestava: Nowák; Pražák, Kabíček, Kos, Bártů; Šauer, Kostroun, Jeřábek, Štefl, Vítámvás, Faltýnek

střídali: Šafařík, Poduška, Holejšovský