„Áčko“ podlehlo rezervě Chotěboře

Pacov“A“ : Chotěboř“B“ 3 : 4 ( 1 : 2 )

Domácí byli ve všem pozadu a celý zápas jen dotahovali. Chyběla lehkost, jednoduchost a bojovnost. Takže z postupového druhého místa je nakonec čtvrtá příčka, což je určitě zklamání a svědčí to o současném rozpoložení týmu.

Branky :

30′ Lukáš Rybčák

70′ Dominik Přibyl

80′ Petr Šauer

Sestava : Oto Svoboda(B), Jan Kučera, Tomáš Kabíček, Martin Bezemek, Rostislav Flígr, Erik Csevár, Jaroslav Pražák(K), Petr Šauer, Ondřej Bártů, Tomáš Faltýnek, Lukáš Rybčák

Střídali : Tomáš Mauer, Jan Másilka, Dominik Přibyl, Jaroslav Kerouš

Zhodnocení sezóny 2021/2022 „A“týmu

Cíl, který jsme si dali před sezónou, jsme bohužel nesplnili. Tudíž sezónu nemohu brát jako úspěšnou. Spíše jsem z celkového čtvrtého místa zklamaný. Měli jsme tým na lepší umístění, ale nepodařilo se nám toho využít. Přístup k tréninkům, kromě pár výjimek, byl slušně řečeno vlažný a to se také projevilo při našich zápasech, kdy naše druhé poločasy byly opravdu tragické. Za jarní část jsme ze třinácti druhých poločasů vyhráli pouze dva a to je prostě velmi málo, navíc v průměru téměř dvě obdržené branky na zápas je také hodně. O špatné fyzické připravenosti jsme věděli hned po zimní přípravě a věděli jsme, že to budeme mít složité.Už dopředu někteří hráči oznámili, že v létě budou končit, musíme si sednout a probrat doplnění a zkvalitnění hráčského kádru. Jediné pozitivum na celé sezóně je přístup mladších hráčů, kteří nikdy neodmítli pomoci a i přes jejich mladý věk je vidět, že se s nimi výborně pracuje a společné tréninky s „A“ týmem je posouvají dopředu.

Luděk Šlechta – trenér „A“ týmu