Áčko vyšlo bodově naprázdno

První tým odcestoval k zápasu do Batelova bez některých hráčů (Rybčák L., Bezemek, Šauer, Šimek – zranění) a bez trenéra Šlechty.

Absence hráčů byla na hře Pacova znát hned od úvodních minut, kdy si domácí vytvořili několik brankových příležitostí. Do vedení se dostali ve 14. minutě, kdy nešťastně tečoval střelu Jaroslav Přibyl. Ve 26. minutě domácí přidali druhou branku, kdy se trefil Marian Blaško. Ve 32. minutě se Pacov zlobil na rozhodčího, když nenechal výhodu, kterou zakončil Faltýnek pěknou střelou, ale branka nebyla uznána.

Ve druhém poločasu, přesně ve 77. minutě Pacov snížil , kdy se prosadil Radek Vítamvás. V 87. minutě Pacov mohl vyrovnat, ale Tomáš Faltýnek neproměnil pokutový kop a za dvě minuty domácí potvrdili, že tři body zůstanou v Batelově.

Sestava Pacova: Kalina Jakub, Pražák Jaroslav, Přibyl Jaroslav, Kerouš Martin, Kučera Jan, Bártů Ondřej, Kabíček Tomáš, Přibyl Jan, Vítamvás Radek, Faltýnek Tomáš, Kuran Tomáš (90. Mařinec Lukáš)

Hodnocení asistenta (Pavol Gavrecký) : Domácí byli první poločas lepším týmem, nedařilo se nám založit rozehrávka a domácí z toho těžili. Ve druhém poločasu jsme už byli lepším týmem, bohužel jsem neproměnili penaltu, která nám mohla zaručit alespoň bod.