A-tým podlehl v utkání o první místo I.A třídy Pohledu

Náš první tým v sobotu odcestoval do Pohledu k utkání, které nám mohlo zajistit 1. místo v I.A třídě.

Po většinu zápasu jsme však tahali za kratší konec provazu a nedokázali se dobře hrajícímu soupeři vyrovnat v pohybu a nasazení. Ten rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase, kdy i s přispěním rozhodčího, který odpískal pokutový kop za ruku Kabíčka ve skluzu a při sporné offsidové situaci nechal pokračovat ve hře, dokázal 3x skórovat.

Naději mohl v úvodu druhého dějství vykřesat Šauer, ale jeho střelu do odkryté branky obránce dokázal zblokovat. Chvíli poté se na druhé straně nedomluvili Poul s brankářem Nowákem a soupeř šancí na navýšení skóre nepohrdl. Pacov nedokázal branku soupeře vážněji ohrozit a ten tak v 81. minutě uzavřel na konečných 5:0.

Soupeř má tedy nyní před posledním kolem náskok jednoho bodu. Poslední utkání odehraje náš tým v neděli od 15:00 proti Rozsochatci. Pohled hraje své utkání již v sobotu v Mírovce.