A tým v domácím utkání přehrál Štoky

V nedělním domácím utkání přivítal náš první tým soupeře ze Štok. V utkání jsme se museli obejít bez Štefla (zranění), Kose (nemoc) a brankáře Nowáka (pracovní povinnosti), za kterého zaskočil v brance Faltýnek.

Již v 7. minutě jsme inkasovali. Vzápětí jsme dokázali na vstřelenou branku reagovat a Tomáš Kabíček vyrovnal ve 13. minutě na 1:1. V 19 minutě se skóre opět posouval a to když svou šanci proměnil Kostroun. Ve 34. minutě pak dokázal soupeř vyrovnat na poločasových 2:2.

Další branky padali až na konci druhého poločasu. Nejprve se v 79. minutě prosadil Kostroun, následoval v 81. Vítámvás a konečné skóre stanovil v 84. Poduška.

Náš tým si tak připsal důležité 3 body v boji o první místo. Již v sobotu 3.6. zajíždí ke svému konkurentu do Pohledu, který je se ztrátou 2 body na druhém místě I.A třídy. V případě vítězství může naše mužstvo slavit titul.