B-tým uspěl v derby s Obrataní

B-tým přivítal v neděli na svém hřišti soupeře z Obrataně. V prvním poločase bylo utkání vcelku vyrovnané. Náš tým se snažil kontrolovat hru, avšak nevyvaroval se nepřesností po kterých soupeř hrozil z rychlých brejků. Ve 30 minutě se dostal do soupeřova vápna Šlechta starší, byl faulován a nabídnutým pokutovým kopem Pučálek nepohrdl. V zápětí Obrataň dokázala vyrovnat zásluhou Kudrnáče. Velkou šanci měl ještě hostující Tomovič, kterému už zbývalo zasunout míč do prázdné branky, k údivu všech přítomných ale orazítkoval pouze tyč. Poločas tak skončil 1:1.

Ve druhé půli hra pokračovala ve stejném duchu. Pacov poslal na hřiště čerstvé síly, ale Obrataň stále odolávala. To platilo až do 70. minuty kdy flígr vystřelil před šestnáctkou a jeho střelu srazil Pavelec do protipohybu brankáře Vilímka. O 7 minut později skóroval střídající Poduška a na konečných 4:1 upravil v 81. minutě střelou přes hlavu Vítámvás.

Pacov si tak připsal důležité 3 body v boji o lepší umístění.

Sestava: Nowák; Plášil, Šlechta st., Lhotský, Novotný; Přibyl J., Pučálek, Kučera, Maurer; Kuran, Vítámvás

Střídali: Matijko, Poduška, Šlechta ml., Flígr, Rathouský