Zbytečná ztráta

Pacov – Tis : 2 : 2 ( 1 : 0 )

Na domácím hřišti nebyl k vidění moc pohledný fotbal. Skóre otevřel ve třicáté osmé minutě Vítámvás. Tentýž hráč mohl připravit svými přihrávkami více šancí pro své spoluhráče, situace ale řešil lehkomyslně bez kýženého výsledku. Na 2 : 0 upravil výsledek v padesáté osmé minutě Csevár. Hosté srovnali ve druhém poločase dvěma góly běhěm pěti minut. V samotném závěru mohli domácí vypít kalich hořkosti až do dna.  Naštěstí gól nepadl a soupeři se rozešli smírně.

Branky : 38′ Vítámvás   58′ Csevár

Sestava : Jakub Kalina, Jan Kučera, Martin Bezemek, Ondřej Bártů, Petr Novotný, Jaroslav Pražák, Martin Kerouš, Petr Šauer, Erik Csevár, Tomáš Faltýnek, Radek Vítámvás

Střídali : Lukáš Rybčák, Rostislav Flígr, Jakub Poduška, Tomáš Kuran, Jan Másilka