První tým nezvládl zápas ve Svratce.

Pacovskému týmu začaly komplikace ještě před samotným odjezdem a to když se musel obejít bez některých hráčů (Zíka, Kerouš Martin, Kuran Tomáš, Váňa) navíc zranění nepustili do hry Prchala Václava (zlomená klíční kost), Přibyla Dominika (kotník), Pučálka Marcela (sval). Ambice našeho týmu tak nebyli příliš veliké. Zápas pro náš tým nezačal dobře, velké problémy obraně způsoboval domácí útočník Štěpánek, který v 8. minutě dorazil do prázdné branky centr ze strany. Hned v 11. minutě taktéž Štěpánek zakončil další akci domácích svoji druhou brankou. Ve 20. minutě uzavřel své představení Štěpánek své představení třetím gólem. Po té se hra trochu uklidnila. Pacov se snažil o kombinaci, ale chyběl nám dostatečný pohyb v útoku a tak jsme si vážnější šance nevytvořili. Největší šanci Pacova měl Jirka Kuran ve druhém poločasu, kdy trefil horní tyč. Domácí se nemuseli nikam tlačit a v poklidu si hlídali jasné a zasloužené vítězství.
Sestava Pacova:
Kalina-Přibyl Jan(63´ Flígr), Dvořák, Prchal Voj., Pražák, Bártů, Šauer (85´ Podolský), Kuran J., Rybčák L., Přibyl Jaroslav (80´ Rathouský), Kerouš J.

V další kole přivítá Pacov v azylu na hřišti v Hořepníku Tis a to v sobotu v 16:30.